piątek, 3 lipca 2015

ESSIE MEET ME AT SUNSET

Kolejny lakier w naszej kolekcji Essie to nasycona pomarańcz z dodatkiem czerwonych tonów lub czerwień z domieszką pomarańczy. Zdecydowanie trudno określić jednoznacznie ten kolor, wszystko zależy od światła. W słońcu jest to neonowa pomarańcz, w cieniu pomidorowa czerwień. Kolor niesamowicie intensywny, wręcz soczysty. Idealnie podkreśla letnią opaleniznę.

Lakier mieści się w klasycznej szklanej prostokątnej butelce o pojemności 13,5ml.
Numer 67 o którym mowa wyróżnia się nieco żelową konsystencją, o dość dobrym kryciu. Przy dłuższych paznokciach, przy pierwszej warstwie prześwitują końcówki, dlatego radzimy nakładać 2 warstwy, aby pozbyć się brzydkiego efektu.
Lakiery Essie są jednymi z najlepszych dostępnych na polskim rynku, także o trwałość nie musimy się martwić. Używając lakierów Essie już od kilku dobrych lat, zauważyłam, że niektóre kolory na paznokciach trzymają się ciut krócej. W przypadku Meet Me At Sunset trwałość jest zadowalająca - lakier nie odpryskuje, jedynie zaczyna się ścierać na końcówkach po ok. 4 dniach.

Jaki kolor wybieracie na upalne letnie dni? :)

1 komentarz:

  1. To taka wakacyjna czerwień. Uwielbiam kolory z Essie - zawsze mam problem z wyborem koloru, bo ich jest "za" dużo. Trwałość też jest w porządku, ale na moich paznokciach niestety i tak za krótko się trzyma.

    OdpowiedzUsuń