niedziela, 26 lipca 2015

The Ripped Jeans - HOT or NOT?

Spodnie z dziurami królują w naszych szafach już od kilku sezonów i zapewne każda z nas może pochwalić się choćby jedną parą. Możemy nosić je na wiele sposobów, uzyskując za każdym razem zupełnie inną stylizację. Mamy wiele rodzajów dziur i przetarć. Od delikatnego przecięcia na kolanach do szalenie modnych ostatnio dziur ukazujących uda. Zdecydowanie każda kobieta (i każdy facet ;)) znajdzie coś dla siebie. 

Dżinsy z dziurami są też dobrym rozwiązaniem na niezdecydowaną polską pogodę. W dni kiedy jest za ciepło na długie spodnie, ale jeszcze za zimno na szorty, podarte dżinsy są świetnym rozwiązaniem.
Z czym łączyć porwane jeansy? Ze wszystkim! Z krótkimi topami odsłaniającymi brzuch, długimi kardiganami, skórzanymi ramoneskami, trenczami, koszulami, obcasami, trampkami, sportowymi butami czy balerinami. Mamy tutaj totalną dowolność i pewność, że za każdym razem uzyskamy świetny look. Tak więc czy warto zdecydować się na porwane spodnie? Naszym zdaniem zdecydowanie TAK!

Poniżej znajdziecie stylizacje na których możecie bazować, a także te jeansy, które znalazły się w naszych szafach.   Brak komentarzy:

Prześlij komentarz