czwartek, 3 września 2015

NAJBARDZIEJ KOBIECY Z LAKIERÓW - CZERWIEŃ

Paznokcie kobiety mówią o niej bardzo wiele. Jak o siebie dba, czy lubi eksperymentować, czy może stawia na bezpieczną klasykę. Zadbane i starannie pomalowane paznokcie są uzupełnieniem każdej stylizacji. Zawsze gdy mowa o lakierach do paznokci pierwszym kolorem jaki przychodzi mi do głowy jest właśnie czerwień. Klasyczny kolor, który pasuje niemal do każdej stylizacji.
Czerwień była jednym z pierwszych kolorów, który w latach 20. pojawił się na paznokciach kobiet. Szalenie modne stały się w latach 30 za sprawą takich gwiazd jak Greta Garbo czy Marlene Dietrich. 
Mimo pojawienia się niezliczonej ilości nowych kolorów na rynku, do dziś synonimem elegancji jest właśnie czerwień. 


Na rynku dostępnych jest multum odcieni. Od ciepłych i jaskrawych, wpadających w oranż, po mocne i stonowane przypominające bordeaux. Dodatkowo do wyboru mamy wykończenie lakieru: błyszczące, matowe czy też metaliczne. 

NASZE TYPY:

Najważniejsze w lakierze jest dla Nas to, aby świetnie się trzymał i dobrze rozprowadzał na paznokciu. Poniżej znajdziecie naszych 10 typów. Lakiery wpadają w różne barwy, tak, aby każda z Was znalazła coś dla siebie. 

1. Dior Rouge Vernis 999


2. Chanel Le Vernis in Rouge Rubis3. Tom Ford Nail Polish in Plum Noir


4. Essie in Dress to Kilt 


5. OPI in Big Apple Red 


6. Butter London in Saucy Jack 


7. Essie in Aperitif 


8. Zoya in Sooki 


9. Essie in Fishnet Stockings 


10. Rimmel Salon Pro 703 Rock n Roll
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz